پیام ریاست مرکز بهداشت شهرستان شیراز (شهدای انقلاب)

دکنر حمیدرضا قاسم پور-رئیس مرکز بهداشت شهرستان شیراز(شهدای انقلاب)

اینجانب خداوند متعال را شکر گزارم که توفیق خدمت در مرکز بهداشتی را برعهده دارم که ضمن برخورداری از سابقه‌ای غنی و درخشان در حوزه آموزش علوم بهداشتی و ارتقاء سلامت جامعه ، همواره خود را مقید به پیمودن مسیر رشد و تعالی دانسته و تلاش می‌نماید تا با سیاست‌ها و برنامه‌های نوین عرصه آموزش عالی سلامت، همراه گردد. آنچه که امروز مرکز بهداشت شهدای انقلاب شیراز به داشتن آن افتخار می‌کند، حاصل لطف پروردگار و تلاش و همت تمامی مسئولین وکارکنانی است که در طول دوران حیات و بالندگی این مرکز تا کنون، حضور داشته و موثر بوده‌اند. همه بزرگ مردان و بزرگ زنان تلاشگری که همسفر مسیر رشد و تعالی مرکز  بهداشت بوده و در تمام یا بخشی از این دوران، نقش آفریده‌اند.

اینجانب ضمن ابراز قدردانی وافر نسبت به زحمات تمامی این عزیزان، خود را موظف به حفظ دستاوردهای آنان و افزودن بر این داشته‌ها در حد توان و بضاعت خود می‌دانم و در این راستا نیازمند همفکری و همکاری مستمر و دلسوزانه تمامی مسئولین و همکاران عزیزمان هستم.

در پایان، توفیقات روز افزون  کارکنان مرکز بهداشت را از درگاه خداوند منان مسئلت نموده و خطاب به مسئولین و همکاران گرانقدر و مردم  فهیم چنین عرض می‌دارم که: با ما بمانید، دعایمان کنید، حمایتمان کنید، گام‌هایمان را در مسیر تعالی نگاه دارید؛ و همسفر فراز و نشیب راهمان باشید.